Dt Z.Megi Sevinç

1987 yılında İskenderun,Hatay’da dünyaya geldim.2004 yılında liseyi birincilikle bitirip aynı yıl Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesini kazandım.Eğitim dönemim süresince gönüllü olarak birçok diş hekimini izleyerek kendimi geliştirme ve diş hekimliği perspektifimi genişletme şansım oldu.Öğrenciliğim dönemimde Dt. Zabit Oğan ve Dt.Edip Karaoğlan’ın kliniğinde uzun süreli çalışma imkanı yakaladım. Dt.Edip Karaoğlan’ın memnuniyeti ve teklifi üzerine mezuniyet  sonrasında ara vermeden Gebze de bulunan özel Edip Karaoğlan ağız ve diş sağlığı polikliniğinde göreve başladım. 2014 yılı itibariyle buradaki görevimden ayrılarak kendime ait muayenehaneyi siz değerli hastalarımızın hizmetine açmış bulunmaktayım.
Öğrenciliğim dönemimde ve sonrasında iş hayatım süresince birçok kongre , mesleki eğitim ve kurslara katılarak kendimi geliştirip donanımlı bir diş hekimi olma yolunda ilerlemeyi sürdürdüm.Bu süreçte birçok kurs programıyla beraber Almanya’nın Aachen üniversitesine bağlı diş hekimliğinde lazer uygulamaları mastership programını başarıyla tamamladım.Halen her yıl düzenli olarak ilgilendiğim konular üzerine gerekli eğitimleri almaya,kurslara katılıp yenilikleri takip etmeye devam etmekteyim.
İngilizce eğitimimi ege üniversitesi hazırlık sınıfında ve sonrasında üç ay süre ile ingilterede scott collage londonda tamamladım. İngilizceye ileri derecede hakimim.
Mesleğimi cok severek yapmakla birlikte,mesleğimde iyi bir noktaya gelebilmek için fedakarlıktan kaçınmayacak gelişime açık, kendine güvenen verdiği kararların arkasında duran istikrar ve hasta memnuniyetini üst seviyede tutacak ikna kabiliyeti yüksek ve insanlarla iletişimi iyi sosyal bir hekimim.
Çocuk, yetişkin ve yaşlı her yaş grubu hastaya ilgi ve şevkatle iyi bir iletişim kurarak diş hekimi korkularını yenmeyi ve bu korkuları hiç oluşturmamayı hedefleyen idealist bir hekim olma yolunda ilerlemekteyim.

Kişisel donanımlarım el becerisi ve hekimlik anlayışımla kliniğimizdeki son teknoloji aletlerle siz hastalarımız için son derece konforlu ve ideal tedavi uygulamalarıyla hizmet vermekten mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla
Z. Megi Sevinç